car1100.123blog.ir car1100.123blog.ir .

car1100.123blog.ir

مركز ليزر تيتانيوم در تهرانپارس

مركز ليزر تيتانيوم در تهرانپارس ، دستگاه ليزر تيتانيوم يكي از معروف‌ترين دستگاه‌هاي ليزر موهاي زائد بدن محسوب مي‌شود. اين دستگاه از سه طول موج 755، 810 و 1064 نانومتري به صورت همزمان استفاده مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۴:۰۲:۴۳ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)

تفاوت ليزر الكساندر و دايود در چيست؟

درست است كه ليزر الكساندر (الكساندرايت) و ليزر دايود هر دو براي از بين بردن موهاي زائد طراحي شده اند؛ اما اين دستگاه ها تفاوت‌هايي با هم دارند. اطلاع از تفاوت‌هاي دستگاه ليزر الكساندر و ليزر دايود به شما كمك مي‌كند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۴:۰۰:۴۹ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)

ميز و صندلي پلاستيكي تاشو

ميز و صندلي پلاستيكي تاشو برند ناصر پلاستيك يكي از محصولات باكيفيت، زيبا و با دوام اين برند محسوب مي‌شود. ويژگي برتر اين برند، توليد و طراحي ميز و صندلي‌ در سايزها و رنگ‌هاي مختلف براي انواع سليقه‌ها است. همچنين در طراحي ميز و صندلي پلاستيكي تاشو از جنس‌هاي مختلفي همچون فلز، چوب، استيل و... استفاده شده است. ميز و صندلي پلاستيكي تاشو به دليل قابليت تاشوندگي بسيار كاربردي مي‌باشد و در ميان مردم از محبوبيت بالايي نيز برخوردار است. شما مي‌توانيد از اين ميز و صندلي پلاستيكي تاشو در مسافرت، پارك، باغ، تراس، بالكن و... استفاده كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۵:۰۹:۵۴ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)

بهترين ماده براي بسته بندي مواد آرايشي و بهداشتي

همانطور كه مي‌دانيد مصرف لوازم آرايشي و بهداشتي در كشور ما بسيار زياد است ؛ اما موضوع قابل توجه اين است كه بسته‌بندي اين مواد از اهميت زيادي برخوردار مي‌باشد. به دليل اينكه مواد آرايشي و بهداشتي به صورت مستقيم با سلامت و زيبايي افراد در ارتباط هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۵:۰۹:۲۵ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)

ميز و صندلي پلاستيكي

امروزه با توجه به پيشرفت سبك زندگي انسان‌ها، طراحي مبلمان و ميز و صندلي پلاستيكي نيز دستخوش تغييراتي شده است. به طوري كه در ساليان اخير علاوه بر ميز و صندلي با جنس چوب، شاهد طراحي و توليد آنها از متريال شيشه‌اي، فلزي و پلاستيكي بوده‌ايم. امروزه استفاده از وسايل پلاستيكي در روزمره ما به شدت افزايش پيدا كرده است. ميز و صندلي پلاستيكي جزو يكي از پرمصرف‌ترين لوازم پلاستيكي محسوب مي‌شود. قيمت مناسب، مقاومت در برابر سرما و گرما، امكان استفاده در ويلا و باغ و تنوع مدل و رنگ از جمله شاخصه‌هاي مهم اين محصولات به حساب مي‌آيد. در زير ميز و صندلي پلاستيكي برند ناصر پلاستيك را در مدل‌ها و رنگ‌ها مختلف را مشاهده مي‌كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۲:۰۷:۰۸ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)

تاثير بازيافت روي كاهش آلودگي هوا

تاثير بازيافت روي كاهش آلودگي هوا ، آيا از ضررها و آسيب‌هاي جبران‌ناپذير آلودگي هوا اطلاع داريد ؟ آيا مي‌دانيد ساليانه تعداد افرادي كه بر اثر قرار گرفتن در برابر آب ، هوا و خاك آلوده جان خود را از دست مي‌دهند بيشتر از مواردي همچون چاقي ، الكل و تصادفات جاده‌اي است ؟ وجود آلاينده‌ها در هوا يكي از اصلي‌ترين دلايل مرگ انسان‌ها به حساب مي‌آيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۲:۰۶:۴۰ توسط:امير زريني موضوع: نظرات (0)