car1100.123blog.ir car1100.123blog.ir .

car1100.123blog.ir

بهترین ایمپلنت در شمال تهران

و 91% آنها به مدت 15 سال ماندگاری دارند. محققین، به کمک این نتایج و با استفاده از فناوری ها و روش های نوین می توانند ایمپلنت های ماندگارتری را تولید کنند.

ایمپلنت در شمال تهران

ایمپلنت در شمال تهران ، ایمپلنت ها انواع مختلفی دارند که با صلاحدید دندانپزشک از آنها استفاده می شود. ایمپلنت در شمال تهران به شما کمک می کند تا لبخند زیباتری داشته باشید. متخصص بر اساس نوع و جنس دندان های بیمار بهترین نوع ایمپلنت را انتخاب می کند. 
یکی از انواع ایمپلنت، نوع فوری یا دیجیتال است. دندانپزشک با استفاده از فناوری مدل سازی سه بعدی کامپیوتری، وضعیت استخوان فک و موقعیت قرارگیری رشته های عصبی را ارزیابی می کند. سپس با توجه به این اطلاعات، می تواند با ایجاد یک شکاف کوچک، عملیات کاشت ایمپلنت را انجام دهد. در ایمپلنت فوری، جراح بلافاصله بعد از کشیدن دندان، پیچ تیتانیومی را در فک بیمار قرار می دهد. در این نوع ایمپلنت نیازی به بخیه زدن و استراحت 6-4 ماهه برای نصب تاج دندان نمی باشد. نوع دیگری از ایمپلنت با نام ایمپلنت سنتی یا استاندارد شناخته می شود. این ایمپلنت دارای دو مرحله با فاصله ی زمانی 6-3 ماه می باشد. این مدت بر اساس وضعیت سلامت بیمار و روند بهبود زخم ها متغیر است.

نوع سوم ایمپلنت ها، آندو استیل نام دارند که بسیار پرکاربرد هستند. متخصص، ایمپلنت را درون استخوان فک قرار می دهد و سپس روکش یا دندان مصنوعی را بر روی آن نصب می کند. از ایمپلنت های آندو استیل برای جراحی های دو مرحله ای استفاده می کنند. این نوع ایمپلنت به شکل پیچ های ریزی است که معمولا از جنس تیتانیوم ساخته می شوند. در ساختار پایه ایمپلنت های آندو استیل منافذی وجود دارند. استئوبلاست و بافت های مرتبط با آن می توانند درون این منافذ رشد کنند و به این ترتیب اتصال محکمی بین ایمپلنت و استخوان فک بیمار ایجاد می شود.

یکی دیگر از انواع ایمپلنت در شمال تهران، اوردنچر است. ساختار این نوع ایمپلنت شبیه ایمپلنت سنتی می باشد اما پروتز دندانی روی پایه ایمپلنت قرار می گیرد. در حالی که در ایمپلنت سنتی بر روی لثه نصب می شد. نوع 5 ایمپلنت، زیگوماتیک نام دارد. از این نوع ایمپلنت برای بیمارانی استفاده می شود که استخوان فک بالای آنها به شدت تحلیل رفته است. جراح اقدام به کاشت پایه ایمپلنت در استخوان گونه می کند.

یکی دیگر از انواع ایمپلنت، مینی ایمپلنت یا ایمپلنت یک روزه است. در ساختار این نوع ایمپلنت یک پایه تیتانیومی، یک گوی کوچک و یک سوکت همراه با یک حلقه پلاستیکی وجود دارند. عملیات کاشت مینی ایمپلنت در یک جلسه انجام می شود. ایمپلنت ساب پریوستئال هم نوع دیگری از ایمپلنت ها است که برای افرادی که نمی توانند از ایمپلنت اندوستیال استفاده کنند، مناسب می باشد. بیمارانی که دچار تحلیل شدید استخوانی هستند یا اینکه استخوان فک آنها سالم و مقاوم نیست، از این نوع ایمپلنت استفاده می کنند. معمولا این نوع ایمپلنت برای فک پایین کاربرد دارد. ایمپلنت ساب پریوستئال روی استخوان و زیر بافت لثه نصب می شود. به طوری که بخشی از آن برای نگه داشتن دندان، بیرون از بافت لثه باقی می ماند. برای بهره مندی از ایمپلنت در شمال تهران با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۱۱:۳۸ توسط:امیر زرینی موضوع: نظرات (0)