car1100.123blog.ir car1100.123blog.ir .

car1100.123blog.ir

انواع برند های مکمل بنزین آمریکایی

۱- مکمل بنزین اکتان ABRO
این مکمل بنزین با فرمول ویژه ای که دارد باعث افزایش عدد اکتان بنزین و کیفیت احتراق می شود. افزایش کیفیت احتراق به تمیز شدن محفظه احتراق کمک می کند. این کار از خشک شدن لاستیک سوپاپ ها نیز جلوگیری می نماید. همچنین باعث کاهش مصرف سوخت خودرو می شود.
برای استفاده از مکمل بنزین ABRO، باک بنزین خودرو را تا نیمه پر کنید. سپس این مکمل را در باک، خالی نمایید و آن را پر کنید. کمی دور بالا رانندگی نمایید تا اکتان کار خود را انجام دهد. سعی کنید این کار را در پمپ بنزین انجام دهید. در این صورت اکتان کامل با بنزین مخلوط می شود و تاثیرگذاری مکمل بنزین آمریکایی بهتر خواهد بود.

مکمل بنزین اکتان ABRO
مکمل بنزین اکتان ABRO
۲- اکتان پرستون آمریکا
اکتان بوستر پرستون، محصولی شگفت انگیز در زمینه مکمل سوخت خودرو می باشد. این محصول با افزایش ۱۰ پوینتی عدد اکتان، خودروی شما را برای مدتی به یک خودروی اسپرت تبدیل می کند. این مکمل بنزین به تمیز شدن انژکتور کمک می نماید و محصولی دو کاره می باشد.
با تمیز کردن سیستم سوخت و افزایش عدد اکتان بنزین، قدرت و شتاب خودرو افزایش یافته و مصرف سوخت کاهش پیدا می کند. اکتان پرستون آمریکا در موتورهای بنزینی بدون سرب مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اکتان پرستون آمریکا
اکتان پرستون آمریکا
۳- اکتان بوستر موتورمدیک امریکا
مکمل سوخت موتور مدیک MOTOR MEDIC Octane Performance Booster
مکمل سوخت موتور مدیک جزء بهترین مکمل های بنزین به شمار می رود. این مکمل که محصول کشور آمریکا است برای بالا بردن عدد اکتان و بهبود کیفیت بنزین اتومبیل ها به کار می رود. حجم آن، ۳۵۴ میلی لیتر و برای حداکثر ۶۰ لیتر بنزین مناسب می باشد و در تمام خودروهای بنزینی، توربو شارژ و سوپر شارژ می توان از آن استفاده کرد. این محصول از ناک زدن و خام سوزی جلوگیری می کند. علاوه بر این موجب افزایش شتاب و کاهش میزان مصرف سوخت می شود.

اکتان بوستر موتورمدیک امریکا | مکمل بنزین آمریکایی

نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید مکمل بنزین
هنگامی که قصد دارید یک مکمل بنزین بخرید، به مواردی مانند قیمت، کارایی، کاربری راحت و نظرات استفاده کنندگان توجه کنید.

۱- قیمت مکمل بنزین
کیفیت و قیمت مکمل بنزین برای خریداران اهمیت زیادی دارد. بهتر است تا میزان مصرف سوخت را تحت نظر داشته باشید. چرا که ممکن است بخواهید تا چندین بار از این نوع مکمل سوخت استفاده کنید.

۲- کارایی
با توجه به اینکه چند نوع مکمل بنزین وجود دارد که از نظر کاربری متفاوت هستند، بنابراین با توجه به نیاز خود خرید کنید. بهتر است تا مکملی را انتخاب نمایید که عملکرد خوبی در پاکسازی موتور شما داشته باشد.

۳- کاربری راحت
معمولا نوع کاربری مکمل ها در برندهای مختلف تفاوت چندانی با هم ندارند. اما در مورد برخی از برندها نکاتی وجود دارند که باید حتما رعایت شوند. برای مثال، بسته بندی برخی از مکمل ها به گونه ای است که به راحتی می توان از آنها استفاده کرد یا اینکه ممکن است برای ریختن مکمل نیاز به قیف باشد.

۴- نظرات خریداران
یکی از مواردی که می تواند در انتخاب و خرید مکمل بنزین به شما کمک کند، بررسی نظرات خریداران قبلی است. این کار باعث می شود تا انتخاب مکمل راحت تر باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۱۹:۵۰ توسط:امیر زرینی موضوع: نظرات (0)